Menu

Pani J.G.M.

Kobieta. Już nie nastolatka. Nauczycielka. Żona. Przyszła Mama. Zasadnicza. Chcąca od życia więcej i więcej. Szukająca cały czas możliwości rozwoju i inspiracji. Pełna kontrastów. Chaotyczna pedantka. Romantyczna pragmatyczka. Marząca realistka. Tak, macie rację! Mąż nie ma łatwo.

5 powodów, dla których postanowiłam pisać bloga!

justynagm

onlinelogomaker10041622394475

1. Na tym etapie życia jestem na „przymusowym wolnym”. W moim brzuchu rośnie „Fasolka”, a ja ze względu na rodzaj wykonywanej pracy otrzymałam taki zielony papierek upoważniający mnie do całodziennego lenistwa. Im mniej mam zadań do wykonania tym jestem gorzej zorganizowana. Wieczorem, gdy kładę się spać, mam wyrzuty sumienia, że mając do dyspozycji tyle czasu, ja go po prostu zmarnowałam. Jednak w 100% zgadzam się ze stwierdzeniem, że im więcej obowiązków, tym człowiek lepiej funkcjonuję. Wymyśliłam więc BLOGA!

2. Poprzez prowadzenie bloga chciałabym realizować się. Chce pisać. Chce dzielić się swoimi przemyśleniami. Chce tworzyć
i w formie pisemnej móc usystematyzować swoje myśli. Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jeden chętny (oprócz rodziny;))
do przeczytania tego co tutaj będzie.

3. Chciałabym stworzyć swoje miejsce w sieci. Coś minimalistycznego, zgodnego z moim pomysłem, założeniem i wykreowanego przez mój gust. Chciałabym być twórcą czegoś od początku do końca i uznać to za swoje dzieło. Może nie będzie idealne (na pewno nie będzie), nie każdemu się spodoba (z moim specyficznym wyczuciem stylu, lub jego braku według niektórych, może być różnie), mam nadzieję, że poprzez bloga będę mogła doskonalić się i zmieniać.

4. Obserwując różne blogi zauważyłam, że można dzięki nim nawiązać relacje z ciekawymi ludźmi. Jest to niesamowity sposób
na poznanie kogoś w wirtualnej rzeczywistości. A każda metoda, która prowadzi do rozmowy z kimś interesującym jest dobra!
Ja wykorzystam właśnie BLOGA.

5. Nadchodzą jesienne długie wieczory. Bynajmniej leniwe. Mam już bloga i mam o co dbać i czym myśleć.

© Pani J.G.M.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci